K našim oknám Vám ponúkame možnosť výberu kvalitnej tieniacej techniky. Našim hlavným dodávateľom tieniacej techniky je firma KASKO-BLINDS a.s. Je to náš dlhoročný a overený dodávateľ s viac ako 25 ročnými skúsenosťami v oblasti tieniacej tecniky a garážových brán. V súčasnej dobe sa KASKO-BLINDS a.s. pýši najširšou ponukou vnútorného i vonkajšieho tienenia, garážových brán a pergol. Ich sortiment  má teraz viac ako dvadsať rôznych druhov tienenia, ovládaných ručne alebo motoricky.

Pre akékoľvek informácie o cene, rozmeroch a farebných variantoch NÁM NAPÍŠTE.

Sme vám plne k dispozícii aj telefonicky.

Vnútorné žalúzie

dzatko junior,tieniaca technika
Interiérové žalúzie sú čoraz častejšou voľbou zákazníkov najmä vďaka ich jednoduchému ovládaniu a funkcii. Ich inštalácia je možná ako do plastových tak aj do drevených okien.

Vonkajšie žalúzie

dzatko junior,tieniaca technika
Chcete mať maximálnu kontrolu nad slnečnými lúčmi a zároveň elegantne dotvoriť vzhľad vašej fasády? Vonkajšie hliníkové žalúzie sú najúčinnejším prostriedkom pri regulácii slnečných lúčov vstupujúcich do miestnosti.

Tienenie Deň - Noc

dzatko junior,tieniaca technika
Roletky Deň a Noc sú úžasným moderným prevedením a efektívnou metódou tienenia.

Okenné siete

dzatko junior,tieniaca technika
Chcete si vychutnať príjemný letný vzduch a zároveň relaxovať vo svojom dome? Potom nezabudnite udržiavať nepríjemné mušky, osy alebo dokonca peľ, vonku.

Rolovacie siete

dzatko junior,tieniaca technika
Rolovacie siete sú v dnešnej dobe už štandardným doplnkom uceleného sortimentu sietí proti hmyzu. Zväčšujú tak rozsah možností riešenia pre vaše okná a dvere. Ich využitie je predovšetkým tam, kde sa požaduje častá voľnosť a priechodnosť.

Dverové siete

dzatko junior,tieniaca technika
Stabilný a jednoduchý variant sú siete s pevným rámom. Vďaka samozatváracím pántom sú dverné siete jednoduché, pohodlné a ľahko použiteľné.

Posuvné dverové siete

dzatko junior,tieniaca technika
Posuvné dverné siete proti hmyzu sú úsporné a ľahké riešenie, ktoré sa dá ľahko prispôsobiť väčšine dverí, a to pridaním rámov alebo líšt.

Plisové siete

dzatko junior,tieniaca technika
Tieto siete sú veľmi ľahko použiteľné - ľahké otváranie a zatváranie. Sú schopné zastaviť kdekoľvek v ľubovoľnej polohe.