POPIS OKNA ENERGO

betónové ploty,humenné,džatko junior

Systém ENERGO je produktom jedinečným vo svojej triede. Profil rovný 82,5mm. Perfektný 6-komorový profil rámu a krídla, ktorý zabezpečí výbornú tepelnú izoláciu celého domu. Vyznačuje sa jednoduchou údržbou vďaka hladkému a veľkému povrchu falcu. Jeho stredové tesnenie prispieva k zvýšeniu tepelnej izolácie okna. Hrúbka zasklenia 48 mm. Je možné použiť bezpečnostné, tvrdené, protislnečné sklo a sklo so zvýšenou akustickou izoláciou. Uw = 0,77/m2K.

POPIS OKNA COMFORT

comfort 74,plastové okná,dzatko-junior

Systém COMFORT je jedinečný produkt s hĺbkou profilu 74 mm. Jeho 6-komorová štruktúra umožňuje veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti (Uw = od 0,86 / m2K pre referenčné okno), čo sa prejaví znížením nákladov na vykurovanie. Pri návrhu systému Comfort 74 bola veľká pozornosť venovaná statike. Starostlivo naplánovaná a priestranná hlavná komora je prispôsobená na montáž veľkých oceľových výstuží. Naši klienti môžu použiť metódu STV, teda nalepenie skla na krídlo, čo umožňuje návrh väčších konštrukcií.

VÝHODY NAŠICH OKIEN

windproof-ico

Vetruodolnosť

Dobre odoláva poveternostným podmienkam
waterproof-ico

Vodeodolnosť

Výborná odolnosť v daždi
thermals-ico

Termika

Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti
safety-ico

Bezpečnosť

Bezpečnosť v každej situácii

PARAMETRE ENERGO A COMFORT

Profil okna

6-komorový profil s rámom a hĺbkou zabudovania krídla 82,5 (ENERGO) a 74 mm (COMFORT). Skladanie rámu a krídla je 116 mm. Šírka pohyblivého stĺpika je 162 mm.

Zasklenie

Hrúbka zasklenia je od 24 mm do 44 mm. Štandard obsahuje jednokomorové zasklenie s koeficientom prestupu tepla Ug = 1,1 W / m2K. Je možné použiť sklenené výplne s koeficientom Ug = 0,6 W / m2K (pre dvojkomorové zasklenie)

Rám okien

Štandardne oceľový pozinkovaný rám. Voliteľne je teplá vložka (tzv. teplý rámik) od spoločnosti TGI®-Spacer,  dispozícii v rôznych farebných variantoch.

Kovanie okien

Kovanie je SIEGENIA FAVORIT. Vybavené je mikroventiláciou, blokovaním nesprávnej polohy rukoväte a zdvihom krídla prsta. Na želanie je možné zvoliť skryté závesy TITAN AXXENT 24

Zosilnenie rámu

Štandardne otvorená oceľová výstuž v tvare C. V prípade veľkých konštrukcií alebo na žiadosť zákazníka – plná oceľová výstuž (uzavretá) v ráme.

Tesnenie okien

Okno je vybavené systémom dvojitého tesnenia z materiálu EPDM. Dostupné farby sú čierna a šedá. Výplň montážnej drážky voliteľná

Farebné odtiene

Okná sú k dispozícii v 58 farbách fólie Renolit na bielych alebo krémových jadrách. Okrem toho 3 farby v palete akrylových farieb

Akustická izolácia

Akustická izolácia závisí od použitých sklenených výplní.

Tepelná izolácia

Súčiniteľ prestupu tepla od Uw = 0,86 / m2K