Vnútorné parapety - doplnok k oknám

Ich hlavnou funkciou je prakticky ukončenie muriva, ale v dnešnej dobe, parapety svojím vzhľadom a možnosťou farieb výrazne ovplyvňujú dizajn interiéru. Vnútorné plastové parapety možno veľmi ľahko inštalovať bez potreby špeciálnych nástrojov.

Naša základná ponuka

Nižšie zobrazené parapety sú našou základnou ponukou.

Pre akékoľvek informácie o cene, rozmeroch a farebných variantoch NÁM NAPÍŠTE.

Sme vám plne k dispozícii aj telefonicky.

Vnútorné parapety

Parapety DTD

pvc parapety,džatko junior
Základom drevotrieskovej parapety je nosič vyrobený z vodeodolnej DTD dosky. Povrch dosky je potiahnutý HPL laminátom o sile 0,8 mm a spodná vrstva je opatrená protiťahovou fóliou, ktorá chráni parapet pred deformačnými vplyvmi.

Parapety PVC

pvc parapety,džatko junior
Vnútorné PVC parapety sú odolné a dajú sa ľahko udržovať bežnými čistiacimi prostriedkami. Robustný povrch je oteruvzdorný, odolný voči žiaru a presviedča vyššou odolnosťou proti poškriabaniu použitím melaminových fólií.

Vonkajšie parapety

AL Extrudované

pvc parapety,džatko junior
Vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu. Exkluzívne riešenie pre Vaše okná, vyznačujúce sa vysokou pevnosťou, dlhou životnosťou a schopnosťou odolávať aj tým najtvrdším poveternostným podmienkam.

AL Ohýbané

pvc parapety,džatko junior
Vyrobené z ohýbaného hliníkového profilu. Predstavuje ekonomicky výhodnejšiu variantu vonkajších parapetov a vďaka svojim vlastnostiam predstavuje vhodné riešenie pre vonkajšiu úpravu okna.