Drevohliníkové okná

Táto okná kombinujú drevo a hliník s cieľom maximálne využiť praktické a estetické prednosti oboch z týchto materiálov. Drevo je ako materiál známy po stáročia, je šetrné k životnému prostrediu a v interiéri navodzuje príjemnú, priateľskú atmosféru.
Drevohliníkové okná udržujú príjemné teplo v miestnosti, pričom vonkajšia vrstva hliníka zároveň zaisťuje tú najlepšiu ochranu okien proti poveternostným podmienkam a je tak zárukou ich dlhej životnosti.


Drevo-hliník 78 MM

Základom profilu je klasický systém IV Plus, pričom konštrukcia je vykonaná z trojvrstvových lepených drevených hranolov. V prípade tejto drevenej varianty s hliníkovým opláštením je hrúbka profilu 78 mm. Aj tieto okná umožňujú montáž trojskla, ktoré zaistia dokonalú tepelnú aj zvukovú izoláciu.


Drevo-hliník 68MM

Rovnako ako u dreveného systému 68 mm sa aj tu jedná o optimálnu voľbu pre tých, ktorí oceňujú predovšetkým distingvovaný, prírodný materiál. Významný rozdiel však predstavuje hliníkové opláštenie, ktoré zaisťuje spoľahlivú ochranu okna – ako kôra stromu. Okná sa vyrábajú zo starostlivo vybraného borovicového alebo mahagónového (Meranti) dreva, alebo lepených vrstvených dubových hranolov. Spracovanie prebieha v súlade s prísnymi európskymi normami, ktoré sú zárukou nespochybniteľnej kvality výrobku.