Drevené okná

Drevené okná mala vždy svojich priaznivcov, ale v posledných rokoch ich počty neustále rastú. Zásluhu na tom má pretrvávajúce móda na ekológiu, zdravý životný štýl a potreba mať okolo seba čisto prírodné výrobky, navyše v tom najkvalitnejšom prevedení. Na ich výrobu sa najčastejšie používa to najkvalitnejšie borovicové drevo. Rovnako často sa však môžeme stretnúť s dubom alebo exotickými drevinami, ako napríklad Meranti.


Profil IV68 Standard

Okná sa vyrábajú zo starostlivo vybraného borovicového alebo mahagónového (Meranti) dreva, alebo lepených vrstvených dubových hranolov.
Spracovanie prebieha v súlade s prísnymi európskymi normami, ktoré sú zárukou nespochybniteľnej kvality výrobku. Vďaka pestrej palete odtieňov a nespútanému dizajnu, podporenému pokročilou výrobnou technológiou možno úžitkové parametre i vzhľad okna prispôsobiť požiadavkám každého zákazníka.


Profil IV68 Softline

Analogický systém ako IV68 Standard, doplnený o dodatočné estetické prvky.
Harmonicky zaoblené krivky dávajú profilu IV68 Softline vysoko estetický vzhľad a ideálne sa hodí do stavieb modernej architektúry.
Tiež tieto okná sa vyrábajú zo starostlivo vybraného borovicového alebo mahagónového (Meranti) dreva, alebo lepených vrstvených dubových hranolov.


Systém IV68 Retro

Tento systém je určený všetkým, ktorí dokážu oceniť decentné krásu.
Vďaka sofistikovanej profiláciu napodobňuje Systém IV68 Retro vzhľad okien z 19. storočia. Navyše sa tiež vyznačuje vysokými izolačnými a tesniacimi parametrami.
Práve vďaka svojim estetickým kvalitám je tento profil najčastejšie používaný v historických budovách, vilách i novo vznikajúcich reprezentatívnych sídlach.