Kompozitné akrylové výrobky

Výrobky z kompozitného akrylátu patria do novej skupiny dekoračných materiálov s veľmi širokou možnosťou použitia ako dokončovacie prvky v stavebníctve.
Dekoračný systém zahŕňa dekoratívne dosky SDP-D a dlaždice SDP-C (imitácia ručne vyrábaných tehál).


SDP-D Lepiace dosky

Dekoračné dosky SDP-D sa vyrábajú vo forme ohybných pásov o šírke 20 cm, 16 cm, 13 cm a bežnej dĺžke 260 cm. Sú namaľované v dvoch základných farbách: svetlé, tmavé a ôsmich farieb v súlade s templom podľa individuálneho poriadku. Sú k dispozícii aj v bielej farbe, ako aj v 3 moderných patinových farbách: hnedá, olivová, béžová. Môžu sa použiť na dokončenie čiastočnej alebo celkovej plochy fasády vonkajších budov jedno a viacpodlažných budov. Je možné ich použiť v interiéroch obytných a verejných budov. Vyznačujú sa veľmi dobrými dekoračnými vlastnosťami (veľmi dobrá štruktúra imitácie drevených dosiek) a materiálmi, ktoré sú vyrobené zo záruky dlhej životnosti (5 rokov záruka). Správna údržba fasády podľa pokynov výrobcu umožňuje dosiahnuť podobnú životnosť v porovnaní so štandardnou akrylátovou omietkou.


SDP-C Lepiace tehly

Dekoračné dlaždice SDP-C sú imitáciou ručne vyrábaných tehál. Vyrábajú sa ako dlaždice s textúrou a farba imituje vzhľad starých tehál. Dodávajú sa v ôsmich farbách podľa katalógu. Lepidlo na dlaždice tiež slúži ako injektážna zmes a je dodávaná v 4 katalógových farbách.