Hliníkové dvere

Ponzio 1600 TT

Systém posuvných dverí, ktorý umožňuje vytvárať stabilné tvary a veľké plochy.

S týmto systémom môžete vytvoriť až šesť-kridlovú konštrukciu s veľmi ťažkými krídlami. Vychádza v ústrety očakávaniam náročných zákazníkov a ponúka vynikajúce riešenie svojim vysokým technickým štandardom.
Stavebná hĺbka profilov krídel v tomto systéme je 67 mm, u dvoj-koľajových zárubní 160 mm, u troj-koľajových potom 247 mm. Systém sa vyznačuje vysokou tesnosťou v náročných poveternostných podmienkach. Umožňuje osadenie výplňami do 50 mm.


Ponzio PT 50

Tento systém je navrhnutý predovšetkým pre vnútorné stavebné prvky, ako sú nevykurované predsiene, pokladničné boxy či deliace steny.
Použité riešenie umožňuje osadenie sklenenými výplňami, hliníkovými panelmi, nábytkovými doskami, sendvičovými panely či polykarbonovými doskami s hrúbkou 1-140 mm.
Stavebná hĺbka zárubní aj krídel je 52 až 60 mm. Systém PT 50 sa hodí ako pre krídlové dvere, tak pre bezfalcové dvere so skrytými pántmi.
Výhodou týchto pántov je jednoduchá montáž a možnosť nastavovania až v troch smeroch. Ďalšou dôležitou výhodou systému PONZIO PT 50 je možnosť ho ľahko kombinovať s ostatnými systémami z rady Ponzio (Rovnaké rohové spoje, zasklievacie lišty, vybavenie aj väčšina kovania) Dostupný aj vo variante pre okná.


Aluprof MB 77 HS

Zdvižne posuvné balkónové dvere v systéme MB 77 HS ponúkajú perfektné riešenie stien, ktoré spájajú miestnosť či zimnú záhradu s vonkajším svetom.
Môžete tak pohodlne vystúpiť na balkón, terasu či do otvoreného priestoru záhrady. Dodatočné pohodlie pre užívateľov ponúkajú tieto dvere aj vďaka tomu, že nezaberajú miesto vo vnútri miestnosti a umožňujú veľmi dobrý kontakt s vonkajším prostredím.
Vďaka svojim perfektným vlastnostiam sa tento systém výborne osvedčí ako v obytných domoch, tak v apartmánoch či hotelových miestnostiach. Z nepochybných konštrukčných prednosťou treba obzvlášť zdôrazniť odolné a zároveň štíhle profily, z ktorých možno zostaviť nízkoprahové dvere s hmotnosťou krídla do 400 kg, výškou 3,2 m a šírkou 3,3 m.
Špeciálne tvarovaná krídlové tesnenia a zasklievacie lišty, ako aj zodpovedajúce kovanie zabezpečí dokonalé utesnenie dverí proti prieniku vody a vzduchu. Vďaka uzavretému tvaru zasklievacích líšt a prvkom proti vypáčeniu bolo dosiahnuté zvýšenej ochrany proti vlámaniu, bez toho aby sa zmenili zásadné konštrukčné parametre dverí. Pestrá paleta odtieňov umožňuje dvere prispôsobiť akémukoľvek vnútornému či vonkajšiemu prostrediu.